Ay Yapı İzolasyon yapı sektöründe dış cephe malzeme ve uygulamasında 16.yıllık tecrübe ile 2011 yılında kurumsal kimliğinide alarak sektörün önde gelen firmaların arasında yer edinmiştir

Firma Profili

Ay Yapı olarak müşteri memnuniyeti ve beklentilerini tümüyle karşılıyan, ürünü ve uygulamayı en ekonomik şartlarda sürekli ve güvenilir bir kalitede uygulamanın. Her aşamasında doğaya ve çevreye karşı duyarlı olmak. Firmamızda görev yapan teknik elemanlarımız tarafından kalite sorumluluğu bilincine varması ve bu hedefler doğrultusunda çalışmasıdır.

Ay Yapı sektöründe dış cephe ısı yalıtım malzemeleri (montalama plakları) ve dış cephe iç dekor profilleri (söve-denizlik-kat-silme-sütün-payanda vb.) satışı ve uygulaması konusunda profesyonel çözümler üretmektedir.

  • Tüm Türkiyeye hizmet götürüyoruz.
  • % 100 Mennuniyet Garantisi veriyoruz.
  • 15 yıla varan malzeme ve uygulama garantisi
  • Tüm projeleri tam zamanında teslim ediyoruz.
  • En yeni ürünleri ve uygulama metodlarını kullanıyoruz.

Ay Yapı çalışmaları ile birlikte müşterilerinin maksimum memnuniyetini sağlayarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar bu suretle ülkesi müşterileri ortakları ve çalışanları için güvenilirlik devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler, müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek birinci hedefimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asıl görevimizdir.

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımız kalitesi ile başlar en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek insanımızın yeteneklerinden gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak verimliliklerini artırmak gelişmelerine imkan tanımak ve paylaşımcılığın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Ay Yapı İzolasyon kuşaklar boyu devamlılığının sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Doğa çevre sanat bilim eğitim ve sağlığa katkıda bulunmak tasarruf etmek kit kaynakların ( su enerji kağıt ve tüm metal vb.) boşuna tüketilmesine önlemek bünyesinde oluşturduğu birimler aracılığıyla gücü ölçüsünde bu alandaki çalışmalara verdiği maddi manevi destekleri sürdürmek geri dönüşüm imkanı olan tüm ürünleri milli ekonomiye kazandırmak.

12

Şehirde


Bir çok alanda tamamladığımız ve devam eden projelerimiz bulunmaktadır.
342

Mutlu müşteri


Sizlerle beraber bir çok projeye imzaya attık.
419

Proje


8 sene içerisinde yüzlerce proje tamamladık.
8

Yılın deneyimi


ile sizlere uygun fiyat avantajı ile beraber verimli projeler sunuyoruz.